پرش به محتوا

موادکش یا اتولودر پلاستیک

موادکش یا اتولودر پلاستیک ساده ترین سیستم انتقال رزین هستند اما جزء جدایی ناپذیر یک سیستم انتقال مرکزی نیستند. موادکش های خلاء مستقل برای انتقال مواد اولیه ، خرد کردن مجدد و پودرها از یک منبع واحد به یک مقصد واحد که معمولاً مخلوط کن، قیف خشک کن یا ماشین تزریق استفاده می شود. یک لوله در محفظه منبع مواد وارد می شود و یک طول شلنگ انعطاف پذیر را به موادکش متصل می کند. اتولودر در بالای نقطه مقصد نصب می شود و یک موتور کوچک قدرتمند خلاء ایجاد می کند که مواد را از طریق شلنگ انعطاف پذیر به بدنه لودر می مکد.

یک کنترل ساده با زمان بارگذاری و تخلیه قابل برنامه ریزی با هر واحد برای زمان بندی بارگیری و تخلیه لودر ارائه می شود.

موادکش پلاستیک تک فاز

مزایای موادکش یا اتولودر پلاستیک

موادکش یا اتولودر پلاستیک مستقل فرآیند بارگیری را به طور خودکار انجام می دهند – نیازی به بالا رفتن از نردبان با یک سطل رزین برای پر کردن قیف یا سطل را از بین می برند. این باعث صرفه جویی در نیروی کار، کاهش نشت مواد و افزایش ایمنی می شود.

لودرهایی وجود دارند که عمدتاً برای رزین ها و مواد بازآسیابی طراحی شده اند در حالی که سایرین به طور خاص برای پودر طراحی شده اند. نسخه‌های متعددی برای نصب قیف و نصب دستگاه و اتولودرهای هوای فشرده وجود دارد.

اتولودرهای خلاء معمولی و طرح‌های جدیدتری وجود دارند که دارای ویژگی‌هایی مانند درب‌های مایل برای دسترسی آسان، بخش‌های مرکزی شیشه‌ای شفاف هستند، بنابراین می‌توان عملکرد را مشاهده کرد، و کف‌های صافی که داخل بخشی که روی آن نصب شده‌اند قرار می گیرد.

اندازه موادکش ها از 1/8 تا 1 فوت مکعب است. بسته به طراحی تامین کننده تجهیزات شما می تواند به شما در انتخاب طرح و اندازه صحیح بر اساس کاربرد خاص خود کمک کند.

داشتن یک کارخانه پر از تجهیزات جانبی مانند داریر یا خشک کن و موادکش های مختلف مشکالات زیادی دارد و هر پردازنده ای می تواند با جایگزینی اتولودرها با یک سیستم انتقال مرکزی کارایی کارخانه را تا حد زیادی بهبود بخشد و هزینه های انرژی و نیروی کار را کاهش دهد.

موادکش پلاستیک سه فاز

موادکش پلاستیک هاپر یا قیفی

اتولودرهای هاپر یا قیفی هوای فشرده به روشی مشابه با موادکش های استاندارد کار می کنند، اگرچه مواد با استفاده از هوای فشرده جابجا می شوند. لودرهای قیف هوای فشرده در ماشین‌های تزریق پلاستیک و پلاستیک بادی پردازش کم توان استفاده می‌شوند و می‌توانند برای انتقال بسیاری از مواد برای هر نوع دوز گرانشی یا دوز حجمی استفاده شوند. مهندسین ما دو نوع موادکش قیف هوای فشرده طراحی کرده اند که هر دو نوع موادکش قیف هوای فشرده برای انتقال نوع خاصی از مواد طراحی شده اند.

لودرهای قیف هوای فشرده که برای انتقال موادی مانند مستربچ و بازآسیابی ساخته شده اند. این مواد کش را می توان مستقیماً روی قیف های مواد 6 و 12 لیتری نصب کرد. حداکثر ظرفیت موادکش تا 125 کیلوگرم در ساعت (بسته به نوع مواد) است. این موادکش مجهز به درب قیف، فیلتر گرد و غبار، شیر برقی، شیلنگ مواد، سنسور سطح و مکش است. اتولودرهای قیفی نوع دوم برای انتقال پودرها و یا گرانول های با جریان آزاد ساخته شده اند. این نوع لودر قیف مجهز به درب قیف، محفظه خلاء با فیلتر، شیر برقی هوای فشرده، شیلنگ مواد، سنسور سطح و شیر مکش است.

موادکش پلاستیک هوایی

موادکش یا اتولودر پلاستیک تک فاز  

موادکش های تک فاز برای انتقال خودکار مواد خام پلاستیکی با جریان آزاد و گرانول شکل از کیسه یا ظرف، به قیف دستگاه تزریق یا پلاستیک بادی طراحی شده است. حداکثر ظرفیت لودرهای قیف موتور 1 فاز تا 120 کیلوگرم در ساعت می باشد. این نوع اتولودر قیف مجهز به شیلنگ مواد و پروب مکش است. این موادکش های تک فاز قیف را می توان بر روی یک قاب پشتیبانی یا قیف مواد اصلی نصب کرد. موادکش 1 فاز با موتور براشلس نیز موجود هستند.

موادکش یا اتولودر پلاستیک 3 فاز 

موادکش 3 فاز یک اتولودر قیف خلاء است که برای انتقال گرانول یا پودر با جریان آزاد از کیسه یا سطل به قیف میانی دستگاه پردازش یا قیف دیگر طراحی شده است. حداکثر ظرفیت قیف لودر 3 فاز موتور 150 تا 2000 کیلوگرم در ساعت می باشد. موادکش 3 فاز مجهز به شیلنگ مواد و پروب مکش است. این لودرهای قیف را می توان مستقیماً روی یک قاب پشتیبانی یا قیف مواد اصلی نصب کرد.

موادکس اتولودر پلاستیک

موادکش یا اتولودر پلاستیک هوایی

موادکش یا اتولودر هوایی مناسب انواع دستگاه تزریق پلاستیک و پلاستیک بادی جهت مکش مواد پلاستیکی به داخل قیف دستگاه.. این موادکش برای انواع ماشین آلات پلاستیک سازی مناسب بوده و به راحتی بر روی قبف دستگاه و یا قیف گازگیر نصب می شود. مجهز به آلارم جهت اعلام  اضافه ‌بار و همچنین اتمام مواد در مخزن می باشد.

موادکش یا اتولودر پلاستیک زمینی

دارای هاپر یا قیف و دستگاه اصلی به صورت جداگانه و مجزا از یکدیگر می باشد این نوع موادکش دارای فیلتر مستقل جهت تمیز‌کاری آسان است

قیف اتولودر از فولاد ضد زنگ ساخته شده و توسط میکرو کامپیوتر کنترل می شود.

موادکش زمینی مجهز به آلارم جهت هشدار اضافه ‌بار و یا عدم وجود مواد است.

موادکش پلاستیک زمینی

قیمت و خرید موادکش یا اتولودر پلاستیک زمینی و هوایی تک فاز و 3 فاز

اتولودر یا موادکش ها بنا به نیاز مشتری می توانند از قابلیت های بسیار متنوعی برخوردار باشند. از ویژگی های مختلف موادکش ها می توان به 3 فاز یا تک فاز بودن موادکش ، زمینی یا هوایی بودن و همچنین میزان ظرفیت در ساعت اشاره کرد. بر همین اساس توصیه می کنیم برای اخذ مشاوره فنی و استعلام قیمت، از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *